582 332 691

Pojištění nemovitosti

Pojištění nemovitosti

Spočítejte si nabídku online.

Uzavřením pojištění nemovitosti

můžete svůj majetek ochránit proti všem možným rizikům, jako jsou požár,výbuch,úder blesku, pád letadla,vichřice,krupobití,zemětřesení,pád stromů a stožárů,tíha sněhu nebo námrazy, vodovodní škoda,kouř,nadzvuková vlna,sesuv půdy a lavin,náraz vozidla,zkrat a přepětí(20000Kč)sklo. Máte li majetek řádně pojištěn škodu  Vám zcela hradí pojišťovna.

Pojištěním nemovitosti

můžete ochránit svůj , dům, garáž, dílnu, hospodářskou budovu, bazén, studnu, zahradní architekturu, ale také součásti stavby, nebo kteroukoli jinou stavbu specifikovanou v pojistné smlouvě.

Pojištění rozestavěné stavby

Na pojištění rozestavěného rodinného domu či stavby můžete dostat až 30% slevu do kolaudace

Jak sjednat pojištění nemovitosti ?

Zařídit si pojištění svého domova je velmi snadné. Stačí během pár minut zadat do našeho jednoduchého formuláře základní informace o pojišťovaném majetku, případně  ještě z  nabídky doplňkových připojištění. A pojištění můžete mít snadno sjednáno. S jakýmkoli dotazem Vám rádi poradíme a naši  specialisté Vám s uzavřením pojištění pomohou.

Plnění

Vždy v nových cenách

Máte li i 100 let starý dům, řádně udržován, je pojištěn na novou cenu. Znamená to, že v případě pojistné události, vám pojišťovna uhradí opravy v nových tj. v současných cenách

Pojištění domova snadno online

cpa-pojisteni.cz má již 15ti letou zkušenost s  pojištěním majetku. Za tu dobu jsme se stali jedním z významných poskytovatelů pojištění na trhu. Nabízíme velký výběr produktů, velmi snadné a rychlé vyřízení, komfortní servis a spolehlivé řešení pojistných událostí. Jsme rádi, že tisíce spokojených klientů jsou toho důkazem. Díky pojištění domácnosti a nemovitosti můžete pojistit svůj domov proti všem rizikům a to opět za nejnižší ceny na trhu.


Potřebujete poradit?

Rádi vám pomůžeme až po dokončení pojistné smlouvy. Neváhejte nás kontaktovat.

info@cpa-pojisteni.cz, tel582332691

 

Dokumenty

Spolupráce

Povinné dokumenty

Etický kodex