582 332 691

Cestovní pojištění

Spočítat cenu cestovního pojištění

   Cestovní pojištění

Sjednejte si naším prostřednictvím cestovní pojištění.Vyberte si z naší nabídky  a během několika minut, můžete  pojištěni vyrazit na cestu. Cestovní pojištění platí na území celého světa a jako u každého našeho pojištění si můžete být jisti  výhodnými cenami. Základní typy pojištění kryjí veškeré léčebné výlohy. Z tohoto pojištění Vám bude proplacena případná zdravotní péče v zahraničí, která bývá často velmi nákladná . Pokud je Vaše cesta poněkud rizikovější, anebo prostě jen neradi ponecháváte cokoli náhodě, můžete si vybrat některý z balíčků, obsahujících k základnímu cestovnímu pojištění další možná připojištění.

Online cestovní pojištění  s cpa-pojisteni

cpa-pojisteni si můžete cestovní pojištění sjednat online. Pojištěním máte sjednané  za pár minut z domova. Nemusíte chodit na pojišťovnu , vyberete si z naší  nabídky která vám nejvíc vyhovuje, zaplatíte  smlouvu a kartu pojištěnce obdržíte emailem.

 

Cestovní pojištění  si můžete uzavřít i celoročně.

 

Bez cestovního pojištění můžete mít v zahraničí problém!!!

Na dovolenou bez cestovního pojištění raději nejezděte! Stane-li se Vám úraz nebo onemocníte , připravte se na vysoké částky při placení. Standartní pojištění Vám rozhodně stačit nebude.

Chystáte se na lyže?

 Nezapomeňte se dobře pojistit na zimní dovolenou. Máte pocit , že je to zbytečné? Není!!! Máte li zbytečných pár set tisíc tak ano. V opačném případě těch pár set tisíc můžete ušetřit uzavřete li si dobré cestovní pojištění.

 

Spočítat cenu cestovního pojištění

Dokumenty

Spolupráce

Povinné dokumenty

Etický kodex