582 332 691

Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti

Online kalkulace a uzavření za pár minut

 Úspora až 40% , nabídka  připojištění

Pojištění  domácnosti můžete si můžete pojistit nejlépe soubor vybavení domácnosti, dále jednotlivě specifikované věci jako např. jízdní kolo Olpran za 20 000,-Kč, Obraz Košař za 6500,-Kč atd…  

Základní rizika , jako např: požár,výbuch,úder blesku, pád letadla,vichřice,krupobití,zemětřesení,pád stromů a stožárů,tíha sněhu nebo námrazy, vodovodní škoda,kouř,nadzvuková vlna,sesuv půdy a lavin,náraz vozidla,zkrat a přepětí(20000Kč)sklo. Máte li majetek řádně pojištěn škodu  Vám zcela hradí pojišťovna.

 

Volitelná rizika:pojištění povodně a záplavy, zkratu a přepětí, odpovědnosti za újmu, odcizení a vandalismus.

 

Plnění

Většinou v nových cenách.

Pojištění domácnosti

se vztahuje na domácí zařízení, jako jsou elektronika, nábytek, starožitnosti, ale také na stavební součásti domácnosti, jakými jsou třeba plovoucí podlaha, kuchyňská linka, nebo vestavěná skříň.

 

 

Jak sjednat pojištění domácnosti?

Zařídit si pojištění svého domácnosti je velmi snadné. Stačí během pár minut zadat do našeho jednoduchého formuláře základní informace o pojišťovaném majetku,  případně navrch ještě z široké nabídky doplňkových připojištění. A pojištění můžete mít snadno sjednáno. S jakýmkoli dotazem Vám rádi poradíme a naši pojišťovací specialisté Vám s uzavřením pojištění pomohou. Na info@cpa-pojisteni.cz , nebo tel 582332691

 


 

Pojištění domova snadno online

cpa-pojisteni.cz má patnáctiletou  zkušenost s  pojištěním a za tu dobu jsme se stali jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů pojištění na trhu . Nabízíme velký výběr produktů, velmi snadné a rychlé vyřízení, komfortní servis a spolehlivé řešení pojistných událostí. Jsme rádi, že tisíce spokojených klientů jsou toho důkazem.

 Díky pojištění domácnosti si můžete pojistit svůj domov proti všem rizikům a to opět za nejnižší ceny na trhu.

 

Na jakékoli dotazy a požadavky vám odpoví naši vyškolení specialisté , na info@cpa-pojisteni.cz , nebo tel 582332691.

Dokumenty

Spolupráce

Povinné dokumenty

Etický kodex