582 332 691

Pojištění domova

Spočítat cenu pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti a nemovitosti

 

Spočítejte si nabídku za 2 minuty.

 

Uzavřením pojištění nemovitosti a domácnosti můžete svůj majetek ochránit proti všem možným rizikům, jako jsou povodeň, vloupání, požár, úderu blesku, krupobití atd. Máte li majetek řádně pojištěn škodu  Vám zcela hradí pojišťovna.Pojistit si můžete jak domácnost, tak nemovitost.

Pojištění domácnosti se vztahuje na domácí zařízení, jako jsou elektronika, nábytek, starožitnosti, ale také na stavební součásti domácnosti, jakými jsou třeba plovoucí podlaha, kuchyňská linka, nebo vestavěná skříň.

 

Pojištěním nemovitosti pak můžete ochránit svůj byt, dům, ale také garáž, sklep, nebo kteroukoli vedlejší budovu. 

Jak sjednat pojištění nemovitosti a domácnosti?

Zařídit si pojištění svého domova je velmi snadné. Stačí během pár minut zadat do našeho jednoduchého formuláře základní informace o pojišťovaném majetku, případně  ještě z  nabídky doplňkových připojištění. A pojištění můžete mít snadno sjednáno. S jakýmkoli dotazem Vám rádi poradíme a naši  specialisté Vám s uzavřením pojištění pomohou. 

Pojištění domova snadno online

cpa-pojisteni.cz má již 15ti letou zkušenost s  pojištěním majetku. Za tu dobu jsme se stali jedním z významných poskytovatelů pojištění na trhu. Nabízíme velký výběr produktů, velmi snadné a rychlé vyřízení, komfortní servis a spolehlivé řešení pojistných událostí. Jsme rádi, že tisíce spokojených klientů jsou toho důkazem. Díky pojištění domácnosti a nemovitosti můžete pojistit svůj domov proti všem rizikům a to opět za nejnižší ceny na trhu.


Potřebujete poradit?

Rádi vám pomůžeme až po dokončení pojistné smlouvy. Neváhejte nás kontaktovat.

Spočítat cenu pojištění domácnosti

Dokumenty

Spolupráce

Povinné dokumenty

Etický kodex