582 332 691

Slavia pojišťovna

Logo - Slavia pojišťovna

SLAVIA POJIŠŤOVNA, a.s.

 

Tradice pojišťovny Slavia sahá až do roku 1868. Činnost slavné prvorepublikové pojišťovny byla ukončena znárodněním pojišťovnictví v roce 1945 a obnovena až v devadesátých letech.

Pojišťovna Slavia dnes navazuje na úspěšnou tradici jedné z nejstarších a nejvýznamnějších finančních institucí.

V roce 2011 se Slavia pojišťovna zařadila mezi 10 největších neživotních pojišťoven v České republice.

Slavia pojišťovna a.s.

Pojišťovna Slavia patři mezi české společnosti s velmi zajímavou minulostí. Její kořeny můžeme nalézt již v roce 1868 ještě za vlády Rakouska-Uherska. V té době to byla jedna z prvních českých pojišťovacích institucí a jmenovala se Vzájemné, kapitály a důchody pojišťující banka Slavie. Růst banky pokračuje velmi úspěšně až do roku 1945, kdy dochází ke znárodnění pojistného průmyslu a banka tak do 90. let přestává existovat.

Na tradici jedné z nejstarších pojišťoven v roce 1994 navazuje právě Slavia pojišťovna a.s. v takové podobě, v jaké ji známe dnes. Důležitý milník v historii společnosti přichází v roce 2006, kdy všech 100 procent akcií kupuje Capital Management Company, a. s, která pojišťovnu Slavii vlastní do současnosti.

 

 

 

 

Základní údaje

Obchodní firma:   Slavia pojišťovna a.s. 
Sídlo:   Praha 1, Revoluční 1/655, PSČ 110 00 
Akcionář:   Capital Management Company, a.s., Praha 1, Masarykovo nábř. 28, PSČ 110 00

CENTRÁLA:

Revoluční 1 
110 00 Praha 1 
tel.: +420 255 790 111, +420 739 248 044

 

Produkty Slavia pojišťovny

 

 

 

POVINNÉ RUČENÍ

Povinné ručení od Slavia Pojišťovny se již několik let řadí mezi nejlevnější na našem trhu. Velmi nízké ceny se týkají zejména řidičů, kteří jezdí dlouhodobě bez nehod. Slavia totiž již při 84 měsících bez zaviněné nehody nabízí nadstandardně vysoký 60% bonus (=slevu na pojistném).

Specialitou povinného ručení od Slavia Pojišťovny je kromě nezvykle vysokého bonusu také to, že na rozdíl od ostatních pojišťoven neznevýhodňuje řidiče z Prahy a jiných velkých měst. Další výhodou je pojištění pokut Kryštof, které chrání před finančním dopadem pokut a které mají noví klienti automaticky na rok zdarma. Všem svým klientům Slavia Pojišťovna "odpouští" první drobnou nehodu (do 10 000 Kč) a nesnižuje jim za ni bonus.Slavia nabízí 2 varianty povinného ručení s limity plnění ve výši 35 milionů Kč a 100 milionů Kč. Zákonné pojištění přináší speciální sazby pro podnikatele. Součástí pojištění také asistenční služby.

HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ

Klient si může zvolit mezi 3 variantami pojištění podle kombinací jednotlivých rizik. Havarijní pojištění od Slavia pojišťovny platí po celé Evropě včetně Turecka, s výjimkou Moldavska, Běloruska, Ukrajiny, Čečenska a Ruska. Spoluúčast je základní od 5 % (minimálně 5 000 Kč) nebo 10 % (10 000 Kč). V případě vandalismu je nutná spoluúčast 20 %, u pojistné události týkající se nestandardní výbavy 10 %. Slavia nabízí vlastní systém výhodných bonusů, kde lze dosáhnout slevy až 50 %.

 

 

 

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

V oblasti pojištění na cesty nabízí Slavia 2 zajímavé produkty. Cestovní pojištění na cesty a pobyt SVĚT je krátkodobé pojištění, které umožňuje pojistit velký rozsah pojistných nebezpečí na území celého světa. Pojistit lze i zvířata. Nejlevnější cestovní pojištění po Evropě je již od 1 Kč za den. Slavia jej nabízí ve 2 variantách. Europojištění TURISTA je vhodné pro běžné cesty a nerizikové sporty. Europojištění PROFESIONÁL je vhodné i pro pracovní cesty a náročné sporty.

POJIŠTĚNÍ MAJETKU

V oblasti pojištění majetku a odpovědnosti je pro občany určený produkt DOMOV. Ten poskytuje pojistnou ochranu domácnosti i nemovitostem včetně garáží a rekreačních objektů. Doplňkové a dodatkové pojištění odpovědnosti za škodu lze sjednat pouze jako součást pojištění nemovitostí a domácnosti.

Podnikatelům nabízí Slavia řadu dalších produktů v oblastech pojištění majetku a technického pojištění. Na firemní majetek lze uzavřít živelní a vodovodní pojištění, pojištění přerušení provozu nebo omezení provozu, pojištění pro případ odcizení a vandalismu a pojištění skel. Technické pojištění je možné sjednat jako pojištění stavebně montážních rizik, pojištění pro stroje a pojištění pro elektroniku.

 

POJIŠTĚNÍ Podnikatelských rizik

 

 

 

 

 

 

 

 

Dokumenty

Spolupráce

Povinné dokumenty

Etický kodex